Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

świst przy wciśnięciu pedału gazu i podwyższone obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • świst przy wciśnięciu pedału gazu i podwyższone obroty

    Zamieszczone przez PAOLO ESCO
    Zamieszczone przez REXAX
    Pewnie o nowe opakowania
    hehe chyba dokładnie o to chodzi - zmienili opakowanie z czarnego na srebrny kolor. Ja widziałem też inne opakowanie, zapewne z wcześniejszych wypustów.
    :szeroki_usmiech

    zawsze zacieszam michę jak widzę weglowodory z tej stajni :diabelski_usmiech

    ps. to tak jakby wołał mnie ktos do tablicy jak jest o nim mowa.


    Co myślicie na temat Lotos quazar 0w30?
    tbn 11. mi pasuje.
    zawiera PAO natomiast nie wiem ile.

    zaswiezbilo mnie i zakupilem 2 butle na próbę.

  • #2
    świst przy wciśnięciu pedału gazu i podwyższone obroty

    witam i proszę o poradę

    Na ciepłym silniku po wciśnięciu pedału gazu słychać świst (jakby lewego powietrza) a po puszczeniu pedału mam przez około 1-2s podwyższone obroty (tak jakby pedał odbijał z opóźnieniem). Świst ten wydaje mi się że też słychać już w trakcie jazdy, ale znaczenie słabiej (ale to może być moje przewrażliwione ucho ops: ). Samochód Octavia 1,4 tsi z czerwca 2011r, przebieg 15 tys.

    Jutro jadę do serwisu, ale chciałbym się dowidzieć jakie są wasze typowaniu, co by ze mnie nie zrobili durnia że "ten typ tak ma". Ostatnio przy przeglądzie okresowym udowadniali mi że dolali 1 l płynu chłodzącego, ale w końcu butelka się znalazła i się okazało że wlali tylko 2 setki :twisted:

    Ps. Nie wiem czy to może mieć związek przyczynowy, ale objawy pojawiły się po usłyszeniu jakby delikatnego uderzenia w podłogę podczas jazdy autem

    Komentarz


    • #3
      mina3, bez logów z VAG w zasadzie Tobie nie pomożemy. To tak jak wróżenie z fusów.
      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez kecaj
        mina3, bez logów z VAG w zasadzie Tobie nie pomożemy. To tak jak wróżenie z fusów.
        wróżenie z fusów ma tez swoje dobre strony
        człowiek się przygotowuje na różne ewentualności. Świsty wskazywałyby na turbinę, ale te obroty......

        jutro po wizycie w serwisie opiszę co "spece" stwierdzili, o ile coś stwierdzą

        pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Myśle że to tylko Twoje przewrażliwione ucho i szukasz dziury w całym. W razie jakiejkolwiek dziury w dolocie zaraz raziła by Ciebie w oczy taka żółciutka kontrolka i denerwował brak mocy.
          Turbo na bank nie uszkodziłeś bo znajduje się w górnej części silnika, intercoolera to auto nie posiada więc go też nie dasz rady uszkodzić (no dobra ma chłodzony cieczą w kolektorze ssącym), właściwie żadnej części układu doładowania nie jesteś w stanie uszkodzić podczas normalnej ekspoloatacji... Tak więc nawet bym nie marnował czasu
          na przygody z serwisem bo i tak nic nie znajdą.

          Pozdrawiam MArcin
          Skoda... Hmmm... No jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma...

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X